Аудіокниги

Шановні учні, Вашій увазі пропонуються аудіокниги   з української та світової літератури, що вивчаються за програмою.

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” П’ятнадцятирічний КАПІТАН ” (Ж. ВЕРН )

Аудіокнига за романом відомого французького письменника дев’ятнадцятого століття Жюля Верна. Твір вперше було опубліковано в 1878 . З тих пір воно було сотні разів видано в різних країнах світу і на основі книги був навіть знятий радянський фільм.

Докладніше…

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” АЙВЕНГО ” (В. СКОТТ ) 

“Айвенго” – аудіокнига українською мовою , начитана на основі пригодницького історичного роману , який написав англійський письменник Вальтер Скотт в 1819 році. Роман про любов і ненависть , про боротьбу і розпачі , про те , як для народу Англії настали важкі часи , а гордий тан Седрік Ротервудскій вигнав з дому і позбавив спадщини свого сина Уилфреда Айвенго .

Докладніше…

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” ЧУМА ” (А. Камю )

Представлена Вашій увазі аудіокнига описує події роману -притчі відомого французького письменника , лауреата Нобелівської премії Альбера Камю. За основу твору взято опис епідемії , що уразила місто Оран .

Докладніше..

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ”  Вільгельм Телль ” (Ф. Шиллера)

 Аудіокнига записана на основі п’єси відомого німецького драматурга і поета Фрідріха Шиллера. Це останній твір автора, в якому він оспівує таки людські якості як : любов , гармонію , честь і благородство.

Докладніше..

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” ПОРТРЕТ ДОРІАНА ГРЕЯ” ( О. Уайльд )

Дана аудіокнига записана на основі шедевра світової літератури XIX століття. Автор цього твору – Оскар Уайльд. По суті це єдиний роман письменника. Аудіокнига вражає своєю ідей і новаторством , і точно не залишить нікого байдужим.

Докладніше..

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” ЧОРНА РАДА” ( П. КУЛІШ )

Аудіокнига створена на основі роману українського письменника дев’ятнадцятого століття Пантелеймона Куліша. У центрі подій твори боротьба за гетьманську булаву в Україні після смерті Богдана Хмельницького .

Докладніше..

 

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ “ЕНЕЇДА ” (І. Котляревського)

Перед Вами , мабуть , саме знаменитий твір генія і основоположника української літератури Івана Котляревського. Вперше поема була видана ще в далекому 1798 . Вона , безумовно , є важливим пунктом в історії української лексикографії

Докладніше…

 

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ “Зачарована Десна” (А. ДОВЖЕНКО )

Один з кращих творів українського письменника , кінодраматурга , народного артиста СРСР , лауреата Сталінських і Ленінських премій , Олександра Довженка. Повість наповнена істинної людською мудрістю , без всяких філософських та інтелектуальних просторікувань .

Докладніше.. 

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” Тіні забутих предків ” (М. КОЦЮБИНСЬКИЙ )

Перед Вами головний твір українського класика Михайла Коцюбинського. Вперше роман був опублікований в 1913 році. Задум написання твору виник у автора під час подорожі по Карпатами . У центрі сюжету кривава вендета між двома гуцульськими пологами і любов наперекір цій вендету .

Докладніше…

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” Вершник без голови” (М. РІД)

Вашій увазі представлена аудіокнига , яка була записана на основі однойменного роману американського письменника Майна Ріда. Книга була написана в 1865 році і вважається класикою пригодницького жанру.

Докладніше..

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” Великий Гетсбі ” (Ф. С. Фіцджеральда )

Перед Вами роман відомого американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда , який був вперше виданий 10 квітня 1925 . Даний твір можна охарактеризувати як типового представника так званого “Века Джазу ” , дуже популярного напрямку в Америці на початку минулого сторіччя.

Докладніше..

 

  КОТЛЯРЕВСЬКИЙ І.  НАТАЛКА ПОЛТАВКА

“Наталка Полтавка ” – аудіокнига українською мовою , записана за п’єсою українського письменника Івана Петровича Котляревського , яка була створена в 1819 році для потреб Полтавського театру – саме тоді , коли Драматург там був на посаді керівника .

Докладніше.

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” Ріка Геракліта ” ( КОСТЕНКО K. )

” Річка Геракліта” – аудіокнига українською мовою , до якої увійшла вибірка вже надрукованих і нових творів Ліни Костенко. Цикли природи і людини тут з’єднані воєдино , циклічне міфологічний час і літній час християнства перетинаються між собою.

Докладніше..

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” ІМІТАЦІЯ ” ( КОНОНЕНКО Е. )

” Імітація ” – аудіокнига українською мовою по детективному романі , який написала в 2001 році українська письменниця і перекладачка Євгенія Кононенко. Написаний він на перетині трилера , детективу , кіносценарію з іронічно- саркастичним нарисом , але при цьому , до жодного з цих жанрів не належить , а нібито імітує кожен з них.

Докладніше..

АУДІОКНИГА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ” Інститутка ” ( МАРКО ВОВЧОК )

” Інститутка ” – аудіокнига українською мовою , в якій розповідається про гіркоту існування кріпаків і початку наростання їхнього протесту проти соціальної несправедливості існуючого порядку .

Докладніше..

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com