Біографії письменників

190 років із дня народження Жюль Верна

flag_of_france_0  Французький письменник-фантаст
Жюль Верн народився у Франції (місто Нант) 8 лютого 1828 року. Батько майбутнього письменника займався адвокатською практикою. Син вирішив піти по шляху батька, тому відправився в Париж, щоб отримати юридичну освіту.
Чи уважно ви читали роман Жюля Верна “П’ятнадцятирічний капітан”? Переконайтесь у цьому, відповівши на запитання кросворду. 
!5 річний капітан

 В цей час дядько Верна поступово почав вводити племінника в літературні кола Парижа, де хлопець спілкувався, зокрема, з Дюма і Гюго. Вже незабаром Жюль написав свій перший твір — одноактну п’єсу «Зламана Солома». Коли Жюлю Верну виповнилося 22 роки, в Парижі поставили спектакль за його твором.

Незважаючи на те, що Верн отримав юридичну освіту, він повністю занурився у світ творчості. У 1862 році видавець П’єр Герцель почав публікувати повісті Жюля Верна. Його твір «Навколо світу за вісімдесят днів» став шалено популярним. Верн повернувся до теми сучасних супергероїв у своїх «Двадцяти тисяч льє під водою», де розповів про захоплюючі пригоди капітана Немо. У творах письменника перепліталися наука, пригоди і життя. 24 березня 1905 року Жюль Верн помер. За своє життя він написав понад 100 творів, які високо цінуються до сих пір.

Інформація надана сайтом http://beyond.ua/ за розсилкою

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com