Біографії знаменитих

Найтитулованіший український спортсмен

Сергій Бубка народився 4 грудня 1963 року в місті Луганськ. Із дитинства він займався в ДЮСШ «Динамо», а в 20-річному віці отримав звання заслуженого майстра спорту. Сергій закінчив державний інститут фізичної культури в Києві. Він є шестиразовим чемпіоном світу у стрибках із жердиною, переможцем безлічі змагань, організованих Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій, національним та європейським чемпіоном.

У 1985 році він підкорив висоту 6 метрів на змаганнях у Парижі, а кращий спортивний результат Бубки (6 метрів 14 сантиметрів) досі лишається неперевершеним.

На неофіційних змаганнях Бубка «брав» навіть висоту в 6 метрів 37 сантиметрів. За свою кар’єру спортсмен встановив 35 світових рекордів. За ці видатні досягнення його нагородили безліччю державних премій. Серед найпрестижніших звань Сергія Бубки можна назвати триразове звання кращого спортсмена світу.

23 червня 2005 року Бубка очолив Національний олімпійський комітет України. Крім того, він регулярно проводить неофіційні міжнародні змагання зі стрибків із жердиною, участь в яких — честь для кожного спортсмена у світі.

  http://beyond.ua/ Джерело

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com