Цікаво знати

Україною буде їздити ” бібліотека на колесах”


У Києві почали створювати дитячу авто-бібліотеку українських книжок, повідомляє “БараБука”. На заклик Наталії Жеваго, засновниці “Культурного проекту”, відгукнулося багато тих, хто давно плекав мрію про бібліотеку на колесах, повідомляє “ЛітАкцент”.

Подібні проекти діяли в багатьох країнах, зокрема в Японії , Росії , Нової Зеландії , Швеції. Торік київськими дорогами певний час їздив «Літературний автобус» , в якому подорожували поети , читаючи пасажирам під музичний супровід власні тексти і твори українських класиків.

Проект українських дитячих книг на колесах планують масштабним і територіально , і функціонально. Їздити в бусику до дітей та їх батькам не лише найкращі дитячі книги українських авторів , а й волонтери , які читатимуть дітям , спілкуватися з батьками , вчителями та бібліотекарями .

Маршрут автобуса з книгами повинна охопити всі регіони України , а насамперед ті села і міста , де з доступом до книг є великі проблеми . За словами Наталії Жеваго , їздити там , «де активно діють місцеві бібліотеки , де до автобуса доведеться багато відвідувачів , не є головною метою . Важливо приїхати туди , де є необхідність залучити дітей до читання , навіть якщо їх буде всього троє … ».

Перші маршрути оволодіють вже цього літа , тому організатори запрошують взяти участь студенти в подорож тих , хто любить книги і дітей. Оголошено збір книг для формування бібліотеки. А в День захисту дітей у Києві відбудеться письменницький акція для збору коштів на закупівлю нових видань. Джерело http://www.prostokniga.com.ua/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com