Думки дітей, адресовані батькам

КОЛИ ВИ ДУМАЛИ , ЩО Я НЕ ДИВИВСЯ …


Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви повісили мій перший малюнок на холодильник, і я негайно захотів намалювати інший.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви нагодували бездомну кішку, і я дізнався, що добре бути добрим до тварин. Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви зробили мій улюблений пиріг для мене, і я дізнався, що невеликі речі можуть бути спеціальними речами в житті. Коли Ви думали, що я не дивився, я почув, що Ви прочитали молитву, і я дізнався, що є Бог, з яким я міг завжди говорити, і я вчився довіряти Богу. Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви приготували блюдо і віднесли його другу, який був хворий, і я дізнався, що всі ми повинні допомагати і піклуватися один про одного.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви віддаєте свій час і гроші, щоб допомагати людям, у яких нічого немає, і я дізнався, що ті, у кого є щось, повинні допомагати тим, у кого немає нічого. Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви дбали про наш будинок і про всіх в ньому, і я дізнався, що ми повинні дбати про те, що нам дано і дорого.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як Ви ставитеся до своїх обов’язків, навіть коли Ви не дуже добре себе почували, і я дізнався, що повинен буду бути відповідальним, коли я виросту. Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з Ваших очей, і я дізнався, що іноді речі можуть заподіювати біль, і це нормально, плакати.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як Ви дбали, і я хотів бути всім, чим я міг бути . Коли Ви думали, що я не дивився, я витягував більшість уроків з життя, які я повинен знати, щоб бути хорошим і успішним людиною, коли я виросту. Коли Ви думали, що я не дивився, я дивився на Вас і хотів сказати, « Мама і тато ! Спасибі за все речі , що я бачив, Коли Ви думали, що я не дивився ! »

http://my-life.ua/blog_post/psyholog_life/68

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com