Склали список професій, що “вимруть”

Технічний прогрес із кожним роком вдосконалюється, час не стоїть на місці, проте небагато людей замислюються над тим, що через 20-50 років деякі спеціальності можуть зникнути. Фахівці Агентства стратегічних ініціатив, зважили на те, що на виробництвах впроваджуються нові технології, автоматизуються комп’ютерні програми й на зміну людям приходять роботи, і склали список професій, які “вимруть” через кілька десятиліть.

Перелік професій, які, на думку фахівців, скоро відійдуть, має отакий вигляд: бібліотекар, документознавець, турагент, архіваріус і копірайтер, оскільки тексти писатиме комп’ютер. Завдяки новим програмам, які перетворюють звук на рукописний текст і перекладають усне мовлення, не будуть потрібні стенографісти, перекладачі та лектори.

Відійдуть у минуле листоноші, ліфтери, оператори call-центрів і білетери. Нещодавно була винайдена технологія 3D-друку, в майбутньому речі виготовлятимуть спеціальні принтери, тому не буде потреби й у швачках.

Завдяки апарату управління автомобілем можуть зникнути таксисти. Комп’ютерна програма, яка працюватиме за заданим алгоритмом, залишить без роботи бухгалтерів, також у майбутньому зможуть обійтися і без помічників юристів, авіадиспетчерів і працівників парковок.

За матеріалами: Телеграф

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com