Біографії знаменитих

Авраам Лінкольн

16-й президент США який ліквідував рабство на території США
Дата народження — Нд 12 Лютого 1809 р. (204 р. тому)
Дата смерті — Сб 15 Квітня 1865 р. (148 р. тому)
На момент смерті було — 56 р.

«Хто заперечує свободу іншого, сам свободи не заслуговує»— Авраам Лінкольн

Авраам Лінкольн народився в США (штат Кентуккі) 12 лютого 1809 року. Політична діяльність Лінкольна почалася з того, що в 1831 році він виставив свою кандидатуру на участь у виборах членів палати представників в штаті Іллінойс. Незважаючи на те, що перша спроба прорватися в політичну еліту штату не вдалася, з другої спроби Лінкольн таки виграв вибори. А в 1836 році його повторно обрали членом сенату штату.

«Хто пасивно чекає — врешті-решт отримує очікуване, але тільки те, що залишилося після тих, хто діяв енергійно»— Авраам Лінкольн

У 1846 році юриста Авраама Лінкольна обрали членом Конгресу. У 1856 році Лінкольн вступив до лав партії республіканців, і в 1860 році йому вдалося перемогти на виборах президента США. Авраам Лінкольн став 16-тим президентом своєї країни, але ця подія в результаті викликала протистояння між Північчю і Півднем Сполучених Штатів Америки. Почалася громадянська війна. 22 вересня Лінкольн видав президентський указ, в якому пообіцяв дати статус вільних людей всім рабам бунтівних південних штатів, якщо вони не повернуться до складу союзу до початку 1863 року. Ця ініціатива Авраама Лінкольна стала основою прийняття поправки до Конституції США, яка фактично ліквідувала рабство на території всієї країни.

«Ми не допоможемо людям, роблячи за них те, що вони могли б зробити самі»— Авраам Лінкольн

У 1864 році Лінкольна переобрали президентом. 14 квітня 1865 року на нього вчинили замах. На наступний день 16-й президент США помер. До сих пір його вважають кращим президентом за всю історію держави.

«Завжди спирайтеся на думку про те, що ваше власне рішення досягти успіху набагато важливіше всього іншого»— Авраам Лінкольн

Відео: Авраам Лінкольн

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com