Свято Нового Року

Новий Рік

Відзначається — Щорічно 1 Січня
01 Січня Ср. (дата для 2014 року) 

«У ніч з 31 грудня на 1 січня доля відкриває перед тобою двері в нове життя, але як у цей час важко в них потрапити!»— Гумор

1 січня святкується одне з найулюбленіших свят пострадянського простору — Новий рік. Це яскраве й веселе свято, яке починає відлік наступного року, люблять і дорослі, і діти.Традиції святкування Нового року в різних країнах істотно відрізняються. А взагалі це свято з’явилося в Месопотамії приблизно в ІІІ тисячолітті до нашої ери.
Спочатку цей день відзначали в кінці березня, оскільки тоді починалися землеробські роботи, коли Тигр і Євфрат наповнювалися водою. Перші свята Нового року також були надзвичайно яскравими і гучними. Цього дня організовувалися великі паради, карнавали та маскаради, які не втратили актуальності і до нашого часу. Та й саме свято, як і зараз, затягувалося надовго: його відзначали аж 12 днів.

Наступними за народом Месопотамії Новий рік почали святкувати іудеї, які перебували в полоні у Вавилоні. Потім свято перебралося до Греції, Західної Європи і поширилося практично у всьому світі. Поступово свято почали відзначати 1 січня, коли Юлій Цезар запровадив новий календар. Римляни вважали, що всі починання, які зробить людина 1 січня, обов’язково стануть  успішними.«Ялинка — дерево, у трупа якого діти веселяться в Новий рік»— Гумор

В Україні, Росії, Білорусії та інших країнах колишнього СРСР новорічне свято відзначають зазвичай у сімейному колі або серед друзів. Головним атрибутом свята стали подарунки, які приносить Дід Мороз під ялинку.

«Медики стверджують: 5 келихів шампанського різко знижують ризик погано зустріти Новий Рік»— Наука

Відео: Історія Нового Року
Відео: Потап і Настя – Новий рік
Відео: Спеціально для тих, хто думає про КІНЕЦЬ СВІТУ
Відео: З наступаючим Новим 2014 роком :=)))))

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com