Книги on-line

 

Батькам дошкільника

 

  • Галанов А.С. Психическое и физическое развитие ребенка от 3 до 5 лет: Пособие для работников дошкольных образовательных учреждений и родителей . — М.: АРКТИ, 2006. — 96 с. http://www.pedlib.ru/Books/1/0447/index.shtml?from_page=2

 

 

 

 

Батькам підлітка

 

 

Байярд, Роберт Т., Байярд, Джин. Ваш беспокойный подросток:практ. рук. для отчаявшихся родителей/[пер. с англ. А. Б. Орлова]-М.:Акад. Проект,2003.- 208 с. http://www.pedlib.ru/Books/1/0386/index.shtml?from_page=101

 

 

 

Про покарання

 

 

 

 

 

 

Виховуємо любов до книги змалечку

Виховуємо любов до книги змалечку

Сучасний стиль життя все більше витісняє книгу на задній план, адже існує багато інших способів отримання інформації. Проте, всі ми розуміємо – книгу нічим не замінити. Вона формує свідомість, інтелект, моральні якості, збагачує словниковий запас. Читаючи, малюк вчиться відрізняти добро і зло, справедливість, чесність і обман. Проте, любов до книги потрібно виховувати, прищеплювати. Діти, особливо у віці до 6 років, є дуже сприйнятливими до навчання, до пізнання всього нового. Тому батькам варто використовувати благодатний грунт, засіваючи його знаннями та любов’ю до цих знань. 

Вістку радісну несемо. Книга 3

Вістку радісну несемо. Книга 3

До збірки увійшли сценарії вертепів, записаних на Львівщині, а також віншування. Книжечка стане у пригоді вчителям, катехитам, працівникам закладів культури й усім тим – дітям й дорослим, – хто плекає давню традицію – ходити у Різдвяні дні з вертепом і славити народження Христа. 

Сніжнокрилі янголи

Сніжнокрилі янголи

“Сніжнокрилі янголи” – барвисте подарункове видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Метою авторського колективу – сучасних українських письменників і художників – було підготувати яскравий дарунок для найменших читачів до світлих зимових свят (Святого Миколая, Нового року, Різдва, Водохреща), а також до іменин, радісного Дня Янгола. Це збірник різножанрових творів для дітей, він містить казки, оповідання, легенди, вірші, колискові та дитячі молитви. Їх об’єднують чарівливі зимові образи та таємнича тема янгольського світу, яка напевне зацікавить кожну дитину. 

Диво твоїми руками

Диво твоїми руками

Мета цього видання – допомогти катехитам і вихователям подати дітям теми релігійного змісту у творчий спосіб.
До кожної теми подаються поради для катехита та детальний опис практичного втілення методів зображувальної діяльності: аплікації на папері та дереві, ниткографії, кляксографії, витинанки та багатьох інших.
Елементи образотворчого мистецтва, подані у цьому посібнику, сприятимуть запам’ятовуванню та засвоєнню матеріалу. А основне – допомагатимуть всебічному розвиткові дитини. 

Казки Божого саду. Твори українських письменників

Казки Божого саду. Твори українських письменників

У книжці подано розмаїту добірку християнських казок. Хоча видання орієнтоване перш за все на самостійне читання дитини-читача (8-12 років), воно має всі підстави стати улюбленою для всієї родини. Збірка стане у пригоді й педагогам та катехитам недільних шкіл. 

«Дитина чемна і нечемна», автор Бриґіта Байль

«Дитина чемна і нечемна», автор Бриґіта Байль

Книга присвячена вихованню в дітей моральної поведінки. Автор торкається багатьох аспектів цієї проблеми: які моральні цінності сповідує сучасне західне суспільство, де співіснують різні світогляди й способи життя; яка їхня роль в міжособистісних і соціяльних стосунках, як передати ці цінності дітям і допомогти їм стати відповідальними і здатними до спілкування членами спільноти. 

«Як вітчиму стати батьком», автор Роберт Барнс

«Як вітчиму стати батьком», автор Роберт Барнс

Ця книжка про проблеми, що виникають в сім´ях, у яких є діти від першого шлюбу. Книжка не тільки дає змогу рідним і нерідним батькам краще зрозуміти емоційний стан дитини, яка пережила розлучення батьків, її потребу в батьківській увазі, що вона хоче насправді сказати, коли виклично поводиться. 

«Як виховати активних і творчих дітей», автор Чері Фулер

«Як виховати активних і творчих дітей», автор Чері Фулер

Кожна дитина – особлива. Вона має багато можливостей, але мусимо їх розвивати, різними методами стимулювати зацікавлення. Та часто трапляється навпаки – мимоволі ми пригнічуємо у дитині її добре начало. 

 «Як говорити, щоб діти нас слухали», автор Г. Норман Райт

«Як говорити, щоб діти нас слухали», автор Г. Норман Райт

Як пізнати унікальність своєї дитини, як правильно слухати її, вибирати час для розмови і налагоджувати взаємини з нею, як будувати стосунки з дочкою та сином підліткового віку? 

«10 кроків, які псують дитину», автор Дон Антоніо Мацці

«10 кроків, які псують дитину», автор Дон Антоніо Мацці

На відміну від інших авторів трактатів про те, як правильно виховувати дитину, автор цієї книжки узагальнив досвід негативного батьківського досвіду. “Як можна зіпсувати свою дитину?”, – запитує Дон Мацці, італійський священик та публіцист. 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Follow Бібліопланета on WordPress.com